مدیران پلاس عنوان دوره ای است که برای کارفرمایان ، مدیران و حسابداران عزیز بصورت حضوری و غیرحضوری در بیمه جو برگزار می کنیم این دوره شامل آموزشهای : بیمه تامین اجتماعی ، روابط کار ، دادرسی کار ، قرارداد ، مفاصاحساب بیمه و حسابرسی بیمه می باشد که هر ماه در حال برگزاری بصورت حضوری و فایلهای ضبط شده دوره هم با کیفیت بالا و در قالب فایلهای صوتی ، تصویری و  pdf در یک بسته فیزیکی برای خریداران محترم ارسال می گردد.

 

پکیج جامع مدیران پلاس

 

 

جلوگیری از اختلافات و جرائم

با توجه به بررسی و مشاوره بیمه جو به شرکتها و مدیران محترم ، مواردی رو که در بیشتر مشکلات و سوالات پرتکرار و باعث بروز اختلاف و مشکل شده بود رو بصورت دوره آموزشی ضبط و ارائه می دهیم. این دوره کامل ترین آموزش در حوزه بیمه تامین اجتماعی و روابط کار است که با توجه به اطلاعات و مشاوره های غلطی که در بعضی از سایتها دیده می شود می تواند در جهت جلوگیری از اختلافات و هزینه های مالی و جرائم ، مفید باشد.

شرایط اقتصادی !

از ابتدای سال ۱۳۹۹ و با توجه به شرایط اقتصادی شرکتها و همچنین بیماری کرونا نه تنها مبلغ این دوره و آموزشها افزایش پیدا نکرد که علاوه بر این دوره ، فایل های آموزشی ارزشمند هم ضبط و بصورت رایگان برای خریداران ارسال شد. در بین فایلهایی که بعنوان هدیه ارسال می شود پکیج جامع نمونه فرمها ، رسید و قراردادها به ارزش ۵۰۰ هزار تومان اما به رایگان ارسال می گردد که بسیار قابل توجه است چرا که در جلسات هیئت های حل اختلاف نبود چنین فرمها و قراردادهایی به ضرر مدیران و کارفرمایان شده است و با استفاده از این پکیج و آموزش آن این مشکلات حل خواهد شد.

۹۰ روز مشاوره تلفنی واقعی رایگان

علاوه بر آموزش جامع نکات مهم ، ۹۰ روز هم مشاوره تلفنی واقعی این پکیج دارد که هر زمان نیاز به مشاوره باشد ، مشاوران بیمه جو پاسخگوی سوالات خواهند بود.

 

همین الان می توانید پکیج جامع مدیران چلاس را با تخفیف و هدایای ارزشمند با کلیک بر روی لینک زیر سفارش دهید و کمتر از یک ساعت بعد ، رایگان تحویل بگیرید.

سفارش پکیج